I Turniej League of Legends 3v3 TT Ostrowiec Świętokrzyski

Turniej League of Legends  
vs 3 Twisted Treeline

Eliminacje 17.IV 19.VI

Finały 2223.VI

Przebieg turnieju:

Rozgrywki rozpoczynamy w 4 grupach max. po 6 drużyn (każdy z każdym BO1).
Po 2  najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do fazy finałowej.
Dokładny system rozgrywek finałowych określimy po pierwszych rozgrywkach eliminacyjnych, gdy zobaczymy ile czasu na mecz potrzeba.
Albo będą to ponownie rozgrywki w grupach, albo drabinka Double Elimination.

Rozgrywki będą rozgrywane w określonych dniach (środa 15-19) stacjonarnie w klubie Game.Over. 

Wymagany poziom 30+, dowolna ranga.

Nagrody:

1. miejsce – 1502. miejsce – 903. miejsce – 60
+ upominki, nagrody rzeczowe i RP ufundowane przez Riot.

Sponsorzy:

Regulamin:

Regulamin turnieju · Zasady turniejowe LoL
Zgoda rodziców/opiekunów

Rejestracja:

W pierwszej kolejności drużynę należy zgłosić do organizatora wypełniając formularz rejestracyjny. Po akceptacji zgłoszenia drużynę należy zarejestrować na  League of Legends Event
O udziale w turnieju zdecyduje kolejność wniesienia opłaty wpisowej przez drużyny, które dokonały rejestracji.
Ich udział tym samym zostanie potwierdzony.
Limit: 24 drużyny. Wpisowe 15zł/drużyna.
Zgłoszenia przyjmujemy do 14.IV 21:00. Opłaty należy dokonać w klubie Game.Over lub przelewem* na konto organizatora.
Wpłata powinna wpłynąć najpóźniej do 15.IV godz. 15:00.

Transmisja:

Twitch/gameoverostrowiec

Organizator:

Klub Game.Over / INFO NET s.c.
ul. Trzeciaków 35a 27-400 Ostrowiec Św.
tel. 41 2482400

Więcej informacji / pytania i odpowiedzi na naszym profilu FB/GameOverOstrowiec

Faza eliminacyjna:  Grupy, wyniki, terminarz: Challonge

6. Kolejka 22.V
15:30 Dziewictwo MientusaPrzewlekle Chorzy
16:15 RadiationKatastrofa Furgonetki
17:00 ZFakturką250Waśniów Maffija
17:45 CitansNo Name

5. Kolejka 15.V 15:30 RZEPAKX Team 16:15 CitansPuchacze Pawła 16:50 Gang DanonkówProtect Your Virgin 17:30 Radiation Pułanki Logic Gaming  

4. Kolejka 08.V
16:00 KX TEAM 0:1 ZFakturką250
17:00 Protect Your Virgin 0:1 Dziewictwo Mientusa
~17:30 Pułanki Logic Gaming 1:0 Panzerwagen
~xx:xx NoName 1:0 (W) Mecha Familia

3. Kolejka 30.IV
15:00 RZEPA 0:1 Waśniów Maffija (stream z gry)
16:00 NoName 0:1 (0:2) Puchacze Pawła (mecz rewanżowy) (stream z gry)
16:45 Panzerwagen 0:1 Katastrofa Furgonetki (stream z gry)
18:00 Gang Danonków 0:1 Przewlekle Chorzy
(stream z gry)

2. Kolejka 24.IV
14:30 Mecha Familia 0:1 Citans (stream z gry)
15:15 ZFakturką250 1:0 RZEPA (stream z gry)
16:00 Dziewictwo Mientusa 1:0 Gang Danonków (stream z gry)
17:00 Panzerwagen 0:1 Radiation (stream z gry)

1. Kolejka 17.IV
15:00 Waśniów Maffija 1:0 KX Team (stream z gry)
16:00 Katastrofa Furgonetki 1:0 Pułanki Logic Gaming (stream z gry)
17:00 Puchacze Pawła 1:0 NoName (stream z gry)

19.IV 12:00
Przewlekle Chorzy 10 Protect Your Virgin (stream z gry)

7. Kolejka 29.V
15:30 ZFakturką250KX TEAM
16:15 Puchacze PawłaCitans
17:00 Dziewictwo MientusaProtect Your Virgin
17:45 PanzerwagenPułanki Logic Gaming

Aktualne zgłoszeniailość miejsc / zgłoszenia / potwierdzone: 24 / 18 / 16

Opłaty wpisowej (po wcześniejszej rejestracji) na dzień dzisiejszy można dokonać gotówką w klubie
lub przelewem na konto organizatora: 22 1140 2004 0000 3502 4998 1429
(INFO NET s.c., Trzeciaków 35a, Ostrowiec)  z tytułem: „Wpisowe LoL 3v3 – Nazwa drużyny”.
Istnieje możliwość dokonania opłaty rejestracyjnej poprzez donacje z wykorzystaniem
innych form płatności (T&D InfoCraft), ale wtedy kwota opłaty to 18.50zł (dla wpłat sms 32zł).

15.IV o godzinie 16:00 spotkanie organizacyjne z kapitanami (dla chętnych) oraz losowanie grup (dostępne będzie Live online).

  • 00Dni
  • 00Godzin
  • 00Minut
  • 00Sekund

Film z losowania grup (tak wiem, że mnie prawie nie słychać)…

Lp.Grupa AGrupa BGrupa CGrupa D
1.

Przewlekle Chorzy
Tymek „TymoneQ”
Dominik „Plat Soon”
Michał „Kelzi”

Katastrofa Furgonetki
Filip „Smokle2”
Jakub „PM ME UR TITS”
Kacper „Fatbias Weight”

Puchacze Pawła
Paweł „Iron 4 rengar”
Łukasz „Kudell”
Adam „Caymanovsky”

Waśniów Maffija
Marcin „Dr Marcus”
Michał „Leonardo v1”
Mateusz „zgredekbot”

2.

Protect Your Virgin
Jakub „XeriousH”
Jakub „TheLennox”
Maciej „Kaplica1337”

Pułanki Logic Gaming 
Daniel „TheSkills”
Norbert „TorreseK”
Rafał „JDM smurf”
Jarosław „jarekx11”

NoName
Konrad „piumee”
Mikołaj „SuperNowa00”
Filip „im the blade”

KX TEAM
Kacper „rogalikpan”
Jakub „kapi play 2089”
Hubert „Weetunwueosas”

3.

Dziewictwo Mientusa
Dominik „Mr Sad Clown”
Mateusz „Martivial”
Jakub „Cholewacy”

Panzerwagen
Wiktor „RoganOneandTrue”
Kacper „MajsterPl1”
Jakub „kuba32165”
Kamil „Kamik621”

Mecha Familia
Patryk „Prime Lynx”
Daniel „Hi Im Beyling”
Michał „Abilitytrox”

ZFakturką250
Kacper „Ciupasz”
Bartek „Slahter”
Dominik „Mientus04”

4.

Gang Danonków
Maksym „Maksym Kiler”
Kuba „Hyper210”
Andrzej „Azusg Dexter”
Michał „Mistrz65”

Radiation
Szymon „GuardiaNNYT”
Alan „GUITAR GRACZ PL”
Mateusz „BrunoKastnerXD”

Citans
Artur „Fnc BraVesTaR”
Kamil „FNC YenStar”
Krystian „LukSkywalkerxD”
Krzysztof „Z Krzyś Z”

RZEPA
Kamil „Andrju2”
Bartosz „MaQBlade”
Krystian „Hose Paulo II”
Bartek „Sýs Rq”