I Turniej League of Legends 3v3 TT Ostrowiec Świętokrzyski

Turniej League of Legends  
vs 3 Twisted Treeline

Eliminacje 17.IV 19.VI

Finały 2223.VI

I ZFakturką250
II Puchacze Pawła 
III Przewlekle Chorzy

IV Katastrofa Furgonetki
V Protect Your Virgin & Waśniów Maffija
VII Citans & Radiation

Przebieg turnieju:

Rozgrywki rozpoczynamy w 4 grupach max. po 6 drużyn (każdy z każdym BO1).
Po 2  najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do fazy finałowej.
Dokładny system rozgrywek finałowych określimy po pierwszych rozgrywkach eliminacyjnych, gdy zobaczymy ile czasu na mecz potrzeba.
Albo będą to ponownie rozgrywki w grupach, albo drabinka Double Elimination.

Rozgrywki będą rozgrywane w określonych dniach (środa 15-19) stacjonarnie w klubie Game.Over. 

Wymagany poziom 30+, dowolna ranga.

Nagrody:

1. miejsce – 1502. miejsce – 903. miejsce – 60
+ upominki i RP ufundowane przez Riot.
Wartość puli nagród: ponad 1.500

Sponsorzy:

Regulamin:

Regulamin turnieju · Zasady turniejowe LoL
Zgoda rodziców/opiekunów

Rejestracja:

W pierwszej kolejności drużynę należy zgłosić do organizatora wypełniając formularz rejestracyjny. Po akceptacji zgłoszenia drużynę należy zarejestrować na  League of Legends Event
O udziale w turnieju zdecyduje kolejność wniesienia opłaty wpisowej przez drużyny, które dokonały rejestracji.
Ich udział tym samym zostanie potwierdzony.
Limit: 24 drużyny. Wpisowe 15zł/drużyna.
Zgłoszenia przyjmujemy do 14.IV 21:00. Opłaty należy dokonać w klubie Game.Over lub przelewem* na konto organizatora.
Wpłata powinna wpłynąć najpóźniej do 15.IV godz. 15:00.

Transmisja:

Twitch/gameoverostrowiec

Organizator:

Klub Game.Over / INFO NET s.c.
ul. Trzeciaków 35a 27-400 Ostrowiec Św.
tel. 41 2482400

Więcej informacji / pytania i odpowiedzi na naszym profilu FB/GameOverOstrowiec

Faza eliminacyjna:  Grupy, wyniki, terminarz: Challonge

1 ZFakturką250  W W W W
2 Puchacze Pawła  W L W W W L
3 Przewlekle Chorzy W W L L
4 Katastrofa Furgonetki L W W L
5 Protect Your Virgin L W L
Waśniów Maffija W L L
7 Citans L L
Radiation L L

Mecze/Tabelka

Finały cz. 2  23.VI

Niedziela
8. 11:00 BO3 Puchacze Pawła 0:2 Przewlekle Chorzy
9. po zak. pop. meczu BO3 Waśniów Maffija 0:2 Katastrofa Furgonetki
10.po zak. pop. meczu BO3 Puchacze Pawła 2:1 Protect Your Virgin
11.po zak. pop. meczu BO3 Katastrofa Furgonetki 0:2 Puchacze Pawła 
12.po zak. pop. meczu BO3 ZFakturką250 2:1 Przewlekle Chorzy

FINAŁY (typ BO3/5 zależy od godziny rozpoczęcia finałów)

13.po zak. pop. meczu BO3 Przewlekle Chorzy 1:2 Puchacze Pawła (przegrany zajmuje 3. miejsce)
14.po zak. pop. meczu BO3 ZFakturką250 2:1 Puchacze Pawła (1-2 miejsce)1

Finały cz. 1  22.VI

Finały Turnieju LoL 3v3 na sobotę (godziny orientacyjne, proszę być 20 minut przed czasem).

3. 10:40 BO1 Puchacze Pawła 1-0 Katastrofa Furgonetki
2. 11:30 BO1 Waśniów Maffija 1-0 Citans
1. 12:30 BO1 Protect Your Virgin 0-1 ZFakturką25
4. 13:15 BO1 Przewlekle Chorzy 1-0 Radiation

5. 14:00 BO3 Protect 2:1 Citans
6. 15:30 BO3 Katastrofa Furgonetki 2:0 Radiation

7. 17:00 BO3 ZFakturką250 2:0 Waśniów Maffija

Taki pomysł na rozegranie mini turnieju (w formie bracket’u BO3 SE) dla „przegranych” z miejsc 3-4 grup A, B i D. Zwycięski team otrzyma Puchar Przegranych i możliwość zagrania w finałach jeśli jakaś drużyna nie przystąpi do meczy finałowych.

Po informacjach od drużyn, które nie chcą grać w tych rozgrywkach, zostały 3 drużyny. Zagramy każdy z każdym a o zwycięstwie zdecyduje suma pojedynczych zwycięstw.

15:40 

BO3  KX Team 0:2 Gang Danonków

BO3  KX Team – Pułanki Login Gaming

BO3 Gang Danonków 2:0 Pułanki Logic Gaming

10. Kolejka

17.VI
Pułanki Logic Gaming 0:1 Radiation

18.VI 

14:15 Przewlekle Chorzy 1:0 Dziewictwo Mientusa

19.VI
15:00 Katastrofa Furgonetki 1:0 Panzerwagen

15:40 Waśniów Maffija 0:1 RZEPA

16:20 Citans (tow.) Puchacze Pawła

9. Kolejka 12.VI (może jeszcze ulec zmianie)
15:30 KX TEAM 0:1 Waśniów Maffija
16:15 Waśniów Maffija 0:1 ZFakturką250
17:00 RZEPA 0:1 ZFakturką250
17:45 Pułanki Logic Gaming 0:1 Katastrofa Furgonetki

13.VI 15:00 Radiation Panzerwagen

8. Kolejka 5.VI
15:30 Dziewictwo Mientusa 0:1 Przewlekle Chorzy
~7.VI 14:00 Przewlekle Chorzy 1:0 Gang Danonków
17:00 KX TEAM 0:1 RZEPA
17:45 Protect Your Virgin 0:1 Przewlekle Chorzy
xx:xx Protect Your Virgin 1:0 Gang Danonków
18:30 Katastrofa Furgonetki 1:0 Radiation

7. Kolejka 29.V
15:30 ZFakturką250 1:0 (2:0) KX TEAM
16:15 Puchacze Pawła 0:1 (1:1) Citans
17:00 Dziewictwo Mientusa 0:1 (1:1) Protect Your Virgin
17:45 Panzerwagen 0:1 (0:2) Pułanki Logic Gaming

6. Kolejka 22.V
15:30 (R) Gang Danonków 0:1 Dziewictwo Mientusa
16:15 Radiation 0:1 Katastrofa Furgonetki
17:00 ZFakturką250 0:1 Waśniów Maffija
17:45 Citans 1:0(W) No Name

5. Kolejka 15.V
15:30 RZEPA 1:0 KX Team
16:15 Citans 0:1 Puchacze Pawła
16:50 Gang Danonków 0:1 Protect Your Virgin
17:30 Radiation 1:0 Pułanki Logic Gaming

4. Kolejka 08.V
16:00 KX TEAM 0:1 ZFakturką250
17:00 Protect Your Virgin 0:1 Dziewictwo Mientusa
~17:30 Pułanki Logic Gaming 1:0 Panzerwagen
~xx:xx NoName 1:0 (W) Mecha Familia

3. Kolejka 30.IV
15:00 RZEPA 0:1 Waśniów Maffija (stream z gry)
16:00 NoName 0:1 (0:2) Puchacze Pawła (mecz rewanżowy) (stream z gry)
16:45 Panzerwagen 0:1 Katastrofa Furgonetki (stream z gry)
18:00 Gang Danonków 0:1 Przewlekle Chorzy
(stream z gry)

2. Kolejka 24.IV
14:30 Mecha Familia 0:1 Citans (stream z gry)
15:15 ZFakturką250 1:0 RZEPA (stream z gry)
16:00 Dziewictwo Mientusa 1:0 Gang Danonków (stream z gry)
17:00 Panzerwagen 0:1 Radiation (stream z gry)

1. Kolejka 17.IV
15:00 Waśniów Maffija 1:0 KX Team (stream z gry)
16:00 Katastrofa Furgonetki 1:0 Pułanki Logic Gaming (stream z gry)
17:00 Puchacze Pawła 1:0 NoName (stream z gry)

19.IV 12:00
Przewlekle Chorzy 10 Protect Your Virgin (stream z gry)

Aktualne zgłoszeniailość miejsc / zgłoszenia / potwierdzone: 24 / 18 / 16

Opłaty wpisowej (po wcześniejszej rejestracji) na dzień dzisiejszy można dokonać gotówką w klubie
lub przelewem na konto organizatora: 22 1140 2004 0000 3502 4998 1429
(INFO NET s.c., Trzeciaków 35a, Ostrowiec)  z tytułem: „Wpisowe LoL 3v3 – Nazwa drużyny”.
Istnieje możliwość dokonania opłaty rejestracyjnej poprzez donacje z wykorzystaniem
innych form płatności (T&D InfoCraft), ale wtedy kwota opłaty to 18.50zł (dla wpłat sms 32zł).

15.IV o godzinie 16:00 spotkanie organizacyjne z kapitanami (dla chętnych) oraz losowanie grup (dostępne będzie Live online).

  • 00Dni
  • 00Godzin
  • 00Minut
  • 00Sekund

Film z losowania grup (tak wiem, że mnie prawie nie słychać)…

Lp.Grupa AGrupa BGrupa CGrupa D
1.

Przewlekle Chorzy
Tymek „TymoneQ”
Dominik „Plat Soon”
Michał „Kelzi”

Katastrofa Furgonetki
Filip „Smokle2”
Jakub „PM ME UR TITS”
Kacper „Fatbias Weight”

Puchacze Pawła
Paweł „Iron 4 rengar”
Łukasz „Kudell”
Adam „Caymanovsky”

Waśniów Maffija
Marcin „Dr Marcus”
Michał „Leonardo v1”
Mateusz „zgredekbot”

2.

Protect Your Virgin
Jakub „XeriousH”
Jakub „TheLennox”
Hubert „kiziaa mizia”

Pułanki Logic Gaming 
Daniel „TheSkills”
Norbert „TorreseK”
Rafał „JDM smurf”
Jarosław „jarekx11”

NoName
Konrad „piumee”
Mikołaj „SuperNowa00”
Filip „im the blade”

KX TEAM
Kacper „rogalikpan”
Jakub „kapi play 2089”
Hubert „Weetunwueosas”

3.

Dziewictwo Mientusa
Dominik „Mr Sad Clown”
Dominik „Mientus04”
Jakub „Cholewacy”

Panzerwagen
Wiktor „RoganOneandTrue”
Kacper „MajsterPl1”
Jakub „kuba32165”
Kamil „Kamik621”

Mecha Familia
Patryk „Prime Lynx”
Daniel „Hi Im Beyling”
Michał „Abilitytrox”

ZFakturką250
Kacper „Ciupasz”
Bartek „Slahter”
Mateusz „Martivial”

4.

Gang Danonków
Maksym „Maksym Kiler”
Kuba „Hyper210”
Andrzej „Azusg Dexter”
Michał „Mistrz65”

Radiation
Szymon „GuardiaNNYT”
Alan „GUITAR GRACZ PL”
Mateusz „BrunoKastnerXD”

Citans
Artur „Fnc BraVesTaR”
Kamil „FNC YenStar”
Krystian „LukSkywalkerxD”
Krzysztof „Z Krzyś Z”

RZEPA
Kamil „Andrju2”
Bartosz „MaQBlade”
Krystian „Hose Paulo II”
Bartek „Sýs Rq”